Warszawa Gdańsk Bytom
strona główna > aktualności > Pracodawcy o nowej strategii

Pracodawcy o nowej strategii

niedziela, 27-października-2013

21 października 2013 r. odbyło się kolejne spotkanie poświęcone strategii PJWSTK - wzięli w nim udział przedstawiciele firm, które najczęściej zatrudniają absolwentów PJWSTK. Warsztaty miały na celu zebranie uwag i sugestii pracodawców do listy celów strategicznych i operacyjnych, które wybrała uczelnia do swojej strategii w perspektywie 2018 roku.
Spotkanie pozwoliło na zapoznanie się tak z uwagami ogólnymi dotyczącymi przyszłości szkoły, jak i uwagami szczegółowymi, do poszczególnych przedstawionych rozwiązań. Pracodawcy podkreślali, że współpraca ze Szkołą jest dla nich bardzo istotna ze względu na możliwość strategicznego i długofalowego planowania. Uczestnicy wskazywali konkretne obszary z programu studiów, które można poszerzyć, kompetencje studentów, które wymagają wzmocnienia oraz odnosili się do możliwości współpracy z PJWSTK w obszarze naukowo-badawczym. Warsztaty te dostarczyły nie tylko konkretnych pomysłów i sugestii  rozwiązań, ale również  dały możliwość nawiązania ściślejszej współpracy  z pracodawcami ,  zaangażowania ich jako organu doradczego, opiniotwórczego w procesie dydaktycznym i współpracy badawczej.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu Kaizen, PJWSTK, UE